Najnovšie recenzie zo sekcie GPS navigácie

TomTom Start 25 Europe Traffic Lifetime

TomTom Start 25 Europe Traffic Lifetime

Pridané: 25. júla 2016

Zakúpený v DATART.sk

• cena a jednoduché nastavenie trasy.
  • možnosť uchytenia aj na multymediálny panel, kto má dotykový v aute.
  • doživotná aktualizácia
  • síce s podporou, ale samostatne nehlási aktuálny stav na ceste.

Pri odklone z trasy automaticky prepočítava a navedie na správny smer. Kto nehľadá niečo komplikované a jednoduché.

TomTom Start 25 Regional Lifetime

TomTom Start 25 Regional Lifetime

Pridané: 25. júla 2016

Zakúpený v MALL.SK

Určite sú aj kvalitnejšie, ale rozhodla cena a dostupnosť.

Pridané: 24. júla 2016

• nic
  • vsetko

z gps som tri krat zabludil.Trasy to urcuje neviem podla coho ale ze najkratsiu a co najkratsi cas urcite nie.Skusal som vytvorit vlastnu trasu no fijasko.Skusal som spoplatnene aj nespoplatnene trasy.Dava vzdy len jednu alternativu aj tu neviem asi podla toho aby sa clovek najazdil to je dobre tak pre slobodnomysliaceho cloveka no nie ak vezete tri deti.Proste maximalna nespokojnost navitel ma co robit aby toto napravil apropo stiahol som don aktualizacie iba par hodin to trvalo takze napokon som ostal pri mape ta nesklamala

Mio Spirit 6970u Lifetime

Mio Spirit 6970u Lifetime

Pridané: 19. júla 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• nesprávny a problematický upgrade máp

po garminoch pokus zmeniť značku. neoplatilo sa

Pridané: 12. júla 2016

Zakúpený v DATART.sk

Jednoduchý a dovedie ma kam udam smer, mam to overené.

TomTom Start 60 Europe Traffic Lifetime

Mio Combo 5207u Lifetime

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 2. júla 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

• GPS + kamera (čierna skrinka)
  • nedajá sa nastaviť interval nahrávania na kamere (len 1:30 krátke videá, ktorých sa zmestí na 8gb kartu asi 80)

S GPS a kamerou som spokojný. V eshopoch bolo dosť matúce uvedenie o video vstupe pričom sa jedná o samostatný vstup na SD kartu a nie video vstup čo som si myslel ja, a teda sa zariadenie nedá súčastne použiť aj ako externý monitor čo bol môj úmysel.
Kamera má menší uhol záberu ale v tej cene ak je v tom aj GPS to je nadštandard + pri správnom nastavení na okne to aj tak zabere celú šírku vozovky.
Používam ju denne ako čiernu skrinku - jazdím v BA kd eje to nevyhnutné.

Garmin nüviCam LMT Lifetime

Garmin nüviCam LMT Lifetime

Pridané: 20. júna 2016

• Spickova navigacia, trochu som mal obavu ked som tu videl recenziu o zamrzani alebo o odpadnuti prisavky, ale mne navigacia nikdy nezamrzla a je to spickova Navi, jedna z najlepsich na trhu, V spojeni s kamerou, sledovanim pruhou a a okolia, dava uplne iny rozmer navigaciam ako takym,
  • Mozem len odporucit !
  • Ak by pouzily trosku matnejsi displej nic by sa nestalo, po nalepeni matnej ochrannej folie je vsetko 100%tne.

A+++++++

Garmin nüvi 2689LMT Lifetime

Garmin nüvi 2689LMT Lifetime

Pridané: 20. júna 2016

• Rychlost signalu GPS,
  • Presnost signalu GPS,
  • Mapy a ich jednoducha aktualizacia,
  • SD karta,
  • Fotky znaciek pri odboceni,
  • Traffic - ked ste v zahranici tak nerozumiete dopravnemu servisu, tato navigacia vam ich rovno implementuje do cesty a vy mate pokoj,
  • Bluetooth,
  • 6" nie je az tak vela ako som sa bal,
  • Kapacitny display ako na mobile,
  • Jednoduche vyhladanie ciela - vie to ovladat zena na prvy krat (no offence), takze je to fakt user friendly :)
  • Neviem, snad len, ze najlepsie mapy su podla mna online google maps.

Je to skvela navigacia a lutujem, ze som ju nekupil skor. Odporucam kupu. Mam kupeny sygic na angroid aj na iOS a aj tak som isiel vzdy cez data na google mapach. V zahranici vsak tie data nie su zrovna najlacnejsie a tak som isiel na sygic, kamos s navigaciou garmin mal vzdy lepsiu trasu (rozumej rychlejsiu), takze musim konstatovat, ze Sygic je hnoj oproti tomuto. Dalsi problem je, ze vzdy vam mobil zazvoni v najnevhodnejsej chvili a tak sa navigacia v mobile zrusi. Takze ja rozhodne odporucam samostatnu navigaciu.

Mio Spirit 7550 Lifetime

Mio Spirit 7550 Lifetime

Pridané: 18. júna 2016

(naposledy upravené 18. júna 2016)

Zakúpený v HEJ.sk

• jednoduchy a prehladny system
  • male rozmery
  • navadzanie na jazdne pruhy
  • pomaly reakcny cas na dotyk
  • problemy pri synchronizaciou s PC (nakoniec vyriesene)

kvalitna navigacia v pomere cena/vykon

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 11. júna 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Mapy bývalého ZSSR
  • Mizerná, až zavádzajúca užívateľská príručka
  • Slabší kontrast obrazovky, čo je problém počas jasného slnečného počasia

Prijateľný pomer cena/využitie s tým, že navigácia vraj obsahuje podrobné mapy bývalého ZSSR - zatiaľ som neskúšal.

Reakcia značky Navitel

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud by jste měl nějaké dotazy ohledně navigace, neváhejte se na nás obrátit na email [email protected]

TomTom Start 20 Regional Lifetime

TomTom Start 20 Regional Lifetime

Pridané: 8. júna 2016

• Presná ... spokojnosť - dnes prvýkrát vyskúšaná po cestách vých. slov. kraja, ktoré poznám, aj keď som ju neposlúchol hneď sa prispôsobila.
  • slabý návod na používanie - ako nabíjať mimo jazdy cez PC - nevidel som stav nabitia batérie, ale možno, že ešte na to prídem.

Za tu cenu som vcelku spokojný.

Pridané: 8. júna 2016

Zakúpený v MALL.SK

• Je super,ale zle som objednal,nevšimol som si že to má len mapy SK,CZ.Potrebujem D,IT,A,CH,takže po tejto stránke som nespokojný ale je to moja chyba,ináč super.Neviem ako zakúpiť doživotnou aktualizáciou o tieot mapy

super

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Áno, tento model je lacnejší, pretože obsahuje mapové podklady CZ a SK. Mapy krajín, ktoré chcete, si samozrejme môžete kúpiť aj v eshope MIO.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).Ďakujeme, tím MIO

Pridané: 6. júna 2016

Zakúpený v MALL.SK

• Pre urýchlenie ciest do zahraničia a zjednodušenie

Všetko je O.K.

Pridané: 3. júna 2016

(naposledy upravené 3. júna 2016)

• spokojny,dobra cena

odporucam vyrobok

Garmin nüvi 55LM CE Lifetime

Garmin nüvi 55LM CE Lifetime

Pridané: 31. mája 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• dobrá manipulácia a jednoduché zadávanie cieľa
  • pri návrate tou istou cestou, stači presunúť vychodiskový bod za konečný a tým sa nemusí nastavovať cieľová stanica
  • dobré mapové pokrytie
  • bol som s tou navigáciou aj v zahraničí a doviedla ma presne na konkretnú adresu, bez zbytočného blúdenia
  • zatiaľ o nevyhodách neviem

- kvalitná navigácia k pomere cená a výkon
- Garmin má servis na Slovensku, ostatné navigácie iných značiek sa musia posielať mimo územie Slovenska
- dobré mapové pokrytie Slovenska
- Garmin 55 LM patri už medzi tú strednú triedu
- funguje podľa mojích predstav
- tento produkt som si vybral hlavne kvôli dobrému mapovému pokrytiu územia Slovenska
- tento produkt sa hodí pre všeobecné

Pridané: 27. mája 2016

• Lacný, spoľahliví, zadara mapy

MIO SPIRIT 5400, mapy CZ, SK, Lifetime (109,00 €)? je rozdiel kupovať inde ako tento produkt za (63,00 €)!!!

Drahý,predražený www.Nay.sk

Pridané: 5. mája 2016

• jednoduchosť ovládania
  • presnosť máp
  • zadarmo doživotná aktualizácia

Tento produkt sme si vybrali kvôli množstvu máp, ktoré obsahuje. Taktiež pre doživotnú aktualizáciu máp zadarmo.
Navigácia je veľmi jednoduchá na používanie, zvládne to každý.
Produkt jednoznačne odporučam.

• Malá, skladná
  • Skvelo drží na skle
  • Prehrieva sa
  • Neintuitívne ovládanie - žiadna podoba s Google maps
  • Žiadny slider či zoom dvoma prstami, človek musí ťukať na šípky pri výbere z ponuky
  • Zdržiava pri výbere cieľa, človek nevie, ako ťukať

Not bad, good enough.
Čakal som ovládanie podobné Google maps, výber cieľa ťuknutím na mapu, no aj tieto ťažkosti sú vyvážené veľmi presnými mapami, kde sú zakreslené dokonca aj viaceré spevnené poľné cesty.
Ale za 90€, čo by človek chcel.

Skvelá voľba pre ľudí, čo poznajú konkrétne adresy cieľa, rozvoz a spol. Pre turistov sú na trhu lepšie možnosti.

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25