Najnovšie recenzie zo sekcie GPS navigácie

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Zakúpený v MALL.SK

• Vyskúšal som ho do Talianska a späť. Je to dobrá navigácia môžem každému odporučiť.

So značkou TomTom som max spokojný splnil moje očakávania a veľké plus je doživotná aktualizácia máp. Uvažoval som aj nad inou značkou ktorú tu nechcem uviesť ( G ) ale po diskusii z inými ktorý mali ( G ) tiež prešli na TomTom. Dvôvod TomTom je jednoduchší, rýchlejší a presnejší. Som rád že som sa rozhodol pre túto značku naozaj je veľmi rýchla a presná.

TomTom Start 52 Europe Lifetime

TomTom Start 52 Europe Lifetime

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Zakúpený v MP3.sk

• celá Európa, dobrá cena, aktualizácie máp

vyskúšali sme ju na Santorini. Navigovala bezproblémovo. Maximálna spokojnosť.

• GLONASS
  • rychlé naviazanie spojenia so satelitmi
  • presnosť navigácie
  • dobré mapové podklady
  • doživotná aktualizácia máp
  • pomer cena/výkon
  • niekdy nelogicky navrhnutá trasa
  • súpisné čísla na Slovensku

Chcel som navigáciu s prijateľnou cenou a doživotnou aktualizáciou máp na občasné použitie. Po jej zakúpení som sa zaregistroval na firemnej stránke a aktualizoval som software i mapy. Všetko prebehlo bez problémov. Osobne používam iba nočný režim zobrazovania. Nastavením reproduktoru na rádio FM vypnete hlasový doprovod, čo mi občas padne vhod. Pribalená príručka je o ničom, ale dá sa stiahnuť z internetu podrobnejšia. Nastavenie trasy nie je celkom intuitívne, ale dá sa s tým popasovať. Cieľový bod nastavujem cez súradnice, je to jednoduchšie. Dajú sa zistiť na internete. Navigácia pri výpočte uprednostňuje cesty vyššej triedy na úkor nižších, aj za cenu na môj vkus dlhšej trasy. Tento nedostatok sa dá jednoducho odstrániť nastavením prejazdných bodov. Prejazdný bod nenastavujem cez adresu sídla, pretože vás na tento bod (neviem podľa čoho bol zvoleny) neustále naviguje späť. Komfortnejšie je prejazdný bod nastaviť kliknutím na cestu (mimo sídla) na mape. Osvedčilo sa mi upravovať trasu v smere od cieľa ku štartu. Môj účel táto navigácia splnila na 100 percent. Súpisné čísla na Slovensku neponúka, v Čechách áno.

Reakcia značky Navitel

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s našou navigáciou. Súpisné čísla na Slovensku boli aktualizované. Ich zmena sa prejaví v aktualizácii 2016Q3.

Garmin nüviCam LMT Lifetime

Pridané: 2. septembra 2016

Zakúpený v InterStore.sk

• dobrý pomer kvalita/cena
  • intuitívne ovládanie

paráda "ide jak švajčiarske hodinky"

Garmin nüvi 2689LMT Lifetime

Garmin nüvi 2689LMT Lifetime

Pridané: 31. augusta 2016

• Veľký displej, presné navigovanie aj v jazných pruhoch, ľahká aktualizácia máp, vždy vás dovedie do ciela
  • Pri aktualizácii máp treba osobitne zadať jazyk hlasovej navigácie, ináč vám nahrá len ruščinu

Výborná navigácia, som maximálne spokojný

Mio Spirit 5400 Lifetime CZ/SK

Mio Spirit 5400 Lifetime CZ/SK

Pridané: 28. augusta 2016

• vyborny pomer cena a vykon
  • upgrade iba pre WINDOWS!!!

cena

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).
Ďakujeme, tím MIO

WayteQ x995

WayteQ x995

Pridané: 27. augusta 2016

(naposledy upravené 27. augusta 2016)

• Najlepšia navigácia do 100€ fakt top

Určite odporúčam ak uvažujete nad kúpou tejto navigácie.
Je to multifunkčné zariadenie ako využitelný na GPS na cesty alebo ako tablet :). Top je na tom to že ma FM Transmiter.

Pridané: 25. augusta 2016

• pomer cena/vykon
  • podrobne a aktualni mapove podklady
  • 3D mapy
  • lifetime mapy
  • upozornění na trase
  • radary
  • fungujici aktualizace pres PC
  • dobra lokalizace do SK a CZ a dalsich jazyku, ktere nepotrebuji :-)
  • cas dojezdu o trochu vyssi, nez je realita

Uz mam produkt pul roku a na zaklade zkusenosti (caste obchodni cesty do zahranici - SK, CZ, PL, DE, AT) ho mohu vsem doporucit. Samozrejme clovek obcas najde nejakou chybku, ale to je se vsemi navigacemi - aktualizace map Evropy me u stare navigace stala 80 EUR, tady je to v cene - aktualizaci uz jsem udelal, probehla uspesne a pribyla tam na slovensku dalnice kolem Martinu, toho jsem si vsimnul. Takze pokud chcete dobrou navigaci pod 100 EUR, tato je ok.

Reakcia značky Navitel

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s naší navigací spokojen.

Mio Spirit 6900u Lifetime

Mio Spirit 6900u Lifetime

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Pridané: 22. augusta 2016

Zakúpený v MP3.sk

• super navigacia po vsetkych strankach
  • nic

navigacia mio je spolahliva znacka mal som aj predtym mio a nemenil by som za inu znacku

Garmin nüvi 57LM

Garmin nüvi 57LM

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 22. augusta 2016

Zakúpený v OKAY.sk

• jednoduchá manipulácia
  • zatiaľ neviem

- výber kvôli cene a funkciám
- neviem prečo, ale v Maďarsku nás raz poslala do slepej uličky, vrátili sme sa, lebo sme si mysleli, že sme spravili chybu a opäť nás tam chcela poslať, museli sme sa spýtať miestnych a potom to už bolo O.K., asi ju musím aktualizovať.

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 20. augusta 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• vela funkcii
  • dobry signal
  • presne a kvalitne mapy
  • velmi kvalitna navigacka po kazdej stranke.Odporucam.
  • dozivotna aktualizacia map a udajov v cene vyrobku.
  • dopravne spravy
  • zatial som nic nezistil.

kvalitny vyrobok.ma vela funkcii.je presna a hned po zapnuti naskoci signal a vsetky funkcie.odporucam.

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 17. augusta 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

• Kvalita za dobrú cenu

Dobrá navigácia v kompaktnom balení. Kvalitná značka.

TomTom Start 25 Europe Traffic Lifetime

Pridané: 4. augusta 2016

Zakúpený v InterStore.sk

Vyhovuje.

Pridané: 3. augusta 2016

• Výborna navigacia používam ju skoro dva roky,žiadny problem,spolahlivá,presná.Taktiež aktualizácia máp super.
  • Nič.

Odporúčam,pomer cena výkon.Mal som GPS inej značky,nechcem kritizovať.Táto je super.

Overený zákazník DATART.sk Overený zákazník

Pridané: 2. augusta 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Navigacia mi po par dnoch zacala blbnut a to som ju este nemal ani v aute, displej si zacal robit co sa mu zachcelo, v lavom dolnom rohu a sem tam v strede sa ako keby sam stlacal cim sa stala navigacia nepouzitelna co je skoda pretoze nastavenia boli prehladne, rychle a jednoduche. Takze reklamacia

TomTom XL 2 IQ Routes Regional

TomTom XL 2 IQ Routes Regional

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 2. augusta 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• Dozivotna aktualizaca map

Celkom dobra navigacia za tuto cenu. Ale ked ma niekto smartfon/tablet, tak by som odporucal nejaku navigaciu urcene pre tieto zariadenie, su lepsie aj lacnejsie.

MIO Spirit 5670 LM Europa

MIO Spirit 5670 LM Europa

Pridané: 28. júla 2016

• jednoduche ovladanie
  • prehladne a intuitivne menu
  • bezplatna aktualizacia map cez PC
  • TMC prijimac
  • Bluetooth hands free pre telefonovanie v aute
  • celkovo bohaty standard v dnesnej dobe za dobru cenu.
  • kratky napajaci kabel, ktory prekaza lebo je znacne napnuty v autach ktore nemaju napajacu zasuvku 12V priamo v palubnej doske, ale az pri rucnej brzde, pripadne v dodavkach atd.
  • zly sposob uchytu v drziaku a la MIO, tazke a problematicke odmontovavanie navigacie, cakate ci navigaciu alebo drziak nezlomite...
  • slaba uroven kontrastu LCD monitora, nieje to nic strasne ale uz 10rocny Garmin tej najnizsiej rady mal lepsi kontrast. To trochu potlaca radost z bohatej funkcnej vybavy navigacie a zaroven zhorsuje citatelnost pri silnom slnku.

Je pravda ze Garmin to nieje, ale v cene 99,- Eur to bola asi navyhodnejsia kupa v zohladneni vybavy, praktickosti a funkcnosti. Pokial bude fungovat minimalne 5-7 rokov bez problemov budem len rad .

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ďakujeme, tím MIO

Pridané: 26. júla 2016

• vôbec nič....
  • zastaralá grafika
  • ťažkopádne ovládanie
  • na sygic v mobile sa nechytá

chyba že somju kupil

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25