Najnovšie recenzie zo sekcie GPS navigácie

Pridané: 18. februára 2017

• Veľký displej
  • Jednoduché ovládanie
  • Vjazd a výjazd z kruhového objazdu

Cena, displej, ovládanie dobré.
Že sa nedajú náisť adresy bez orientačného čísla to som tu už písal.
Ďalším nedostatkom je že keď vchádzate do kruhového objazdu a chcete ho opustiť npr. na treťom výjazde navigácia vám oznámi odbočte vľavo. V tom momente je to holý nezmysel preto že do kruháča sa vchádza vpravo a opúšťa sa na prvom, druhom, treťom ...... výjazde. Ak by na ľavej strane boli dva výjazdy treba jeden alebo dva krát obísť kruháč tak potom vám konečne oznámi koľkým výjazdom v poradí mate tento kruháč opustiť. Mám zapožičanú navigáciu GARMIN nuvi55LM. Táto nemá problém so žiadnou adresou a navigácia na kruháči je bezproblémov a oznámi vám ktorý výjazd v poradí máte použiť. Pred pár dňami som bol v Bratislave a chcela ma poslať do jednosmerky do protismeru. Možno časom zmením doporučenie pre túto navigáciu čas ukáže.

Pridané: 15. februára 2017

• Nevie naisť adresu.

Nevie naisť adresu podľa popisného čísla ale len podľa orientačného čísla. Pokiaľ adresa nemá orientačné číslo je to smola. Zavedie vas len do ulice a potom zaparkovať a hladať peši vizualne.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ad ČÍSLA POPISNÉ - nielen v roku 2020, že podľa dodávateľa mapových podkladov máme 100% pokrytie číslami popisnými v ČR i v SK. Musíte skrátka poznáte popisné číslo, niekedy nestačí len orientačné. A aj tá máme pomerne dobre zmapované. Ani v roku 2017 si dovolím tvrdiť, že pokrytie číslami popisnými nebolo a nemohlo byť menej. Prosím pravidelne aktualizujte svoje mapové podklady a prípadne nám napíšte, keby bol nejaký problém.

Pridané: 12. februára 2017

(naposledy upravené 15. februára 2017)

• podarilo sa mi nájsť fungujúcu webstránku navitelu - www.navitel.ru/en resp. /cz ide tam prepnúť jazyk
  • emailový kontakt s cz navitel je na úrovni
  • nejazdil som s ňou zatiaľ, viac posúdiť neviem
  • rýchlosť sťahovania aktualizácií xyMB/s
  • navitel.cz - oficialna webstranka uvazdana v prirucke je nedostupna - vyhadzuje mi ERROR -404- (po 2 dňoch sa už dala normálne načítať, neviem, či to bol error na ich doméne alebo u ISP - Telekom)
  • navitel.sk - nenechajte sa zmiasť, vôbec to nie je web pre túto navigáciu (potvrdené priamo od navitel/cz servisu)
  • jednoduchá príručka, minimálne základy
  • miestami neskutočne mätúce návody - napr. ohľadne aktivácie licencií...
  • posúvanie mapy na dotykovom displayi je erhm... na trpezlivosť, zručnosť - namiesto posunutia sa vytvorí bod na mape
  • defaultné hlasy navigátorov sú ... ako to nazvať... stará, rapavá žena to komentuje... no proste, je to asi o vkuse, ale môj to teda nie je - na výber je len 1 hlas/jazyk (neviem či sa dá stiahnuť aj iné niečo, neskúmal som zatiaľ)

no... ako to zhrnúť
je to moja prvá navigačka, takže neviem, či aj ostatné značky majú takéto nejasné, problematické návody a priručky a webstránky a aktiváciu licencií, ale proste otras na prvý dojem.

Našťastie navigácia funguje, je aktivovaná, má potrebné príslušenstvo. Tvári sa sľubne, kontakt so servisom skrz email je slušný, na úrovni.

Posúvanie mapy je na trpezlivosť,alebo som zatiaľ ešte neprišiel na patent ako kliknúť na mapu a potiahnuť iba ju, bez toho aby namiesto toho radšej vytvorilo bod na trase a mapu neposunulo. Ide to, len ... ako vravím, trpezlivosť to chce, asi...

Jednoduchý interface programu v PC, veľa tam toho neponastavujete. Ale účel plní.

Neviem odporučiť, ale ani neodporučiť, keďže nemám s čim porovnať.
Navigačka ako taká je fajn, len tie peripetie okolo toho na začiatku...

Garmin Drive 50 LM Lifetime CE

dobrý prehlad ,doživotná aktualizacia

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Pridané: 16. januára 2017

Zakúpený v MP3.sk

• Dobrý pomer výkon cena, zatia%l som využila iba raz, dokiedol ma spoľahlivo, kde som potrebovala

Navigaáciu MIO som si vybrala po predchádzajúcej skúsenosti , keď som vyskúšala aj GARMIN navigáciu a aj MIO.
Spokojnejšia som bola s MIO, produkt odporúčam

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).

• Náhľady trás
  • i kvalita displeja
  • prehľadnosť

Super

• Doživotná aktualizácia máp

Kúpené na odporúčanie. Odporúčam aj ja. Som spokojný. Doživotná aktualizácia máp a ich prehľadnosť je pre mňa najdôležitejšie.

Pridané: 12. januára 2017

Pri výbere mi pomáhal kolega a som veľmi spokojná. Ovládanie je jednoduché a mapy prehľadné.

Pridané: 12. januára 2017

S navigáciu som spokojný.
Cenovo dostupná a kvalitná navigácia.

• Jednoduché ovládanie
  • Vzhľadovo pekná navigácia

Ak hľadáte navigáciu pomer cena / výkon. Vrelo odporúčam.

• Dobre

Zatiaľ ju mám chvíľu, tak uvidíme.

• Zatiaľ žiadne.

Odporúčam.

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.

Pridané: 9. januára 2017

Keby som si mohol vybrať, znova siahnem po Mio 7500.

Mio Spirit 8670 Full Europe TRUCK Lifetime

Mio Spirit 8670 Full Europe TRUCK Lifetime

Pridané: 3. januára 2017

• Velky display
  • Prehladne a jednoduche ovladanie
  • jednoducha a doživotna aktualizacia map
  • Navigacia nepozna ulice a čisla popisne v menšich obciach
  • Funkcia truck caravan je nepoužitelna !
  • Neni sučast balenia prepojovaci kabel do pc

Navigacia Mio spirit8670 truck nepozna nazvy ulic a čisla popisne menšich miest a obci .Pri hladani ulic v konkretnej obci mi ponuka na vyber ulice v obci vzdialenej odomna 15 km .Pokial nezadate nazov ulice k čislam domou sa nedostanete.Funkcia truck caravan je nepoužitelna pri zadani paremetrov nakladneho auta alebo caravanu nevie vypočitat trasu a ked nahodou trasu vypočita tak velkou obklukou vetšinou na cesty 1 triedy .
Vyrobca mi napisal že mapove udaje obci su len 40 ´% .
Navigaciu som vratil do obchodu nedoporučujem tuto navigaciu kupovat

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ad ČÍSLA POPISNÉ - je rok 2020 a po sérii aktualizácií môžeme naozaj povedať, nielen v roku 2020, že podľa dodávateľa mapových podkladov máme 100% pokrytie číslami popisnými v ČR i na slovenský. Ani v roku 2017 si dovolím tvrdiť, že pokrytie číslami popisnými nebolo a nemohlo byť iba 40%. Prosím pravidelne aktualizujte svoje mapové podklady a prípadne nám napíšte, keby bol nejaký problém.
ad TRUCK FUNKCIE - naopak - ak máte funkciu nastavenú (je potrebné ten mód zapnúť a zvoliť hmotnosť, výšku, dĺžku a pod.), tak vám vyberie vhodnejšie trasy. Takto to funguje už roky a všetci kamioňáci, ale ju majitelia karavanov, si to veľmi pochvaľujú. Licencia je navyše zadarmo doživotne.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK). Ďakujeme, tím MIO

MIO Spirit 5670 Full Europe Lifetime

Mio Spirit 7550 Lifetime

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 29. decembra 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

• Je to moja prvá navigácia. Zatial som spokojný.
  • Prekvapilo ma, že je k navigácii len nabíjačka do auta, a nabitie vydrží krátko.
  • K navigácii pri prechádzke neznámym mestom by iste časovo nestačila.

Napriek tomu doporučujem. Pre použitie v aute dostatočne vyhovuje.

Overený zákazník Prva.sk Overený zákazník

Pridané: 29. decembra 2016

Zakúpený v Prva.sk

• Vyskúšal som už viacej navigácií. Je to veľmi dobrá navigácia.
  • Má všetko, čo potrebujete. Aj popisné čísla domov.
  • Niekomu sa možno nepáči, že neponúka viac variant ciest pri zadaní cieľa. Ja to naopak vítam. Cesta je navrhnutá veľmi dobre. Zatiaľ som ani raz nemusel pridávať prejazdný bod.
  • Vyrovná sa oveľa drahším prístrojom.
  • Nemám ju až tak dlho, takže zatiaľ nám negatíva.

Odporúčam túto navigáciu, ako jednú z najlepších. Cena je perfektná. Prístroj je kvalitne vyhotovený. Na okne výborne drží. Mne celkom zapadá do berlinga.
Som veľmi spokojný.

TomTom Start 25 Regional Lifetime

TomTom Start 25 Regional Lifetime

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 23. decembra 2016

Zakúpený v MALL.SK

• Kompaktnost ako celok zo zabudovanym stojanom.
  • Dostatocna velkost prisavky.
  • Aktualizacia map jednoducha
  • Ostrost map a vykreslovanie
  • Je to o zvyku....
  • Malo intuitivne menu I ked je tam funkcia vlastneho menu ale len toho uvodneho(ak sa nemylim)
  • Reakcna doba a samotny dotyk, mi prislo skor ako tlacitkove prevedenie lebo clovek musel vyvinut dostatocny tlak na dislpay aby zareagoval takze obsluhovat gps pocas jazdy znacne odputava pozornost
  • Trosku mi chyba tlacilo hlasitosti.

Nebyt dozivotnych map tak tie gps-i skoncia na smetisku dejín.

TomTom Start 20 Regional Lifetime

TomTom Start 20 Regional Lifetime

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 18. decembra 2016

Zakúpený v OKAY.sk

• Jednoduché ovládanie...
  • Zatiaľ nič

Dobra mašinka za tú cenu

Pridané: 5. decembra 2016

Spĺňa moje potreby.