TomTom XL IQ Routes Europe Traffic

automobilové

• presne a rychle reakcie na aktualnu polohu
    • mapy 42 krajin europy
    • Velky a prehladny display
    • Moznost vyuzitia pri geocachingu.
    • asi len neprijemny ostarly hlas slovenskej barbory, ale ved sa da vypnut. No nie?

Pomer cena a vykon, takze nebolo o com sa rozhodovat.

• , zakúpené v PRESNE.sk

• Tento výrobok mi splnil za dané peniaze presne to čo som si želal. Zatiaľ ma spoľahlivo priviedol tam kam som chcel.
    • nevidím na ňom nič záporné

Netýka sa to výrobku, ale veľmi mi chýba uchytenie na mriežku. Musel som si amatérsky vyhotoviť úchyt, lebo moja palubovka mi nedovoľuje prísavné uchytenie. Čakám kedy ho obchod dostane. Pixmania ho predáva, ale na tento obchod kašlem.

• jednoducha obsluha a vysoka kvalita

Určenie
automobilové

TomTom XL IQ Routes Europe Traffic je GPS navigácia s unikátnymi funkciami TomTom, širokouhlým displejom s uhlopriečkou 10,9 cm, držiakom EasyPort a TMC prijímačom pre dynamickú navigáciu.

Funkcia IQ Routes

Vypočíta najrýchlejšiu trasu k cieľu pre konkrétnu hodinu a deň jazdy. Navigácia TomTom s funkciou EasyPort vie že z jedného konca mesta na druhý sa dostanete najrýchlejšie inou cestou v nedeľu večer ako napríklad v pondelok ráno. Do výpočtu zahŕňa napríklad maximálnu povolenú rýchlosť či množstvo semaforov na ceste ale aj čas ktorý potrebovali na prejazd rovnakého úseku iný vodiči pred vami. Čas potrebný na presun môžete takto zredukovať až o 35%.

Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi

Prehladne ukazuje, do ktorého jazdného pruhu sa máte pred križovatkou zaradiť, aby ste neprešli odbočku. Aj na tých najzložitejších diaľničných uzloch budete vďaka realistickému 3D znázorňovaniu križovatky v pohode a bezpečí.

TMC prijímač

Zapojte prijímač informácií o dopravnej situácii a akonáhle bude dostupná aktualizácia, zariadenie prepočíta dobu cesty a prípadne navrhne alternatívnu trasu.

Rýchlostné limity

Varuje vás v okamihu, keď prekročíte povolenú rýchlosť, a to aj keď nemáte zapnutý režim navigácie.

Obsah balenia

TomTom IQ Routes Europe Traffic

Držiak EasyPort

USB nabíjačka do auta

USB kábel

RDS.TMC prijímač

Dokumentácia

• TomTom GO nekupovať:
    • -má hrozne komplikované menu (na všetko potrebujete najmenej o 4 kliknutia viac)
    • -vypadáva mu signál (zamŕza)
    • -je pomalý a stráca smerovú orientáciu
    • -nemá funkciu navolenia maximálnej rýchlosti pre výpočet trasy
    • -nedrží nastavenia (treba ich opakovať)
    • -keď je v režime navigácia, je komplikované dostať sa k prehľadávaniu mapy
    • -funkcia IQ je hlúposť a rovnako nezmyselné sú nové viarianty trás ktoré vám to v jednom kuse ponúka
    • -je toho viac, proste škoda reči

NEKUPUJTE...!!!
    Ja som kúpil TomTom LIVE GO + doživotné mapy zadarmo, za 220,Euro
    Celá tá paráda však trvala iba rok.
    Potom si treba doplatiť služby. To by bolo možno v poriadku, ale z územia Slovenska sa nedá nič dokupovať ani aktualizovať.
    A už vobec nefungujú nejaké doživotné mapy zadarmo.
    Je to celé PODVOD...!!!
    NEKUPOVAŤ...!!!

• vyhodna cena ,ale za tie peniaze sa uz da dnes kupit lepsie gps
    • mala pamat na ktoru sa nezmestia vsetky mapy takze na dlhsie cesty absolutne nepouziteny
    • -ziadny manual
    • -nepresne mapy
    • -nestabilne uchytenie na drziak
    • -neprehladne menu
    • -slaba vybava
    • -pomala instalacia

kupil som ho pretoze ma vraj mapy celej europy. sice ma ale iba v tvojom pocitacy lebo na malu 2g pamat sa nezmestia a nema slot na karty takze planovat cestovanie medzi vychodnou a zapadnou europou je nemozne, to je uzitocnejsia papierova mapa ako tomtom. na 3hodinovu instalaciu zapadnej eu asi pocas jazdy mat cas nebudem.
    menu je neprehladne a tazko sa ovlada. ziadny manual v dodavke takze pomoc od vyrobcu necakajte-pomoz si sam.
    pre mna je tato navigacia prakticky nefunkcna... myslel som si ze totmtom je znacka ale je to ubohost...
    totalne nedoporucujem

• Dobrá cena, vysoký štandard,príjemná obsluha.
    • Držiak easy port ten je za trest.
    • TMC RDS nefunguje na Slovensku.
    • Chýba podrobný manuál.

Určite by som odporúčal kúpu tohoto modelu.

• Velmi dobrá presnosť,ktorá vás vždy zavedie tam,kam chcete
    • Displej má velmi pekný a velký,ale hlavne ho má dosť pevný
    • Má mapy 42 štátov Europy
    • Ceonov sa oplatí
    • Má perfektné funkcie,ktoré vám budú služiť hlavne na cestách
    • Vzhladovo je velmi krásna a vyzerá luxusne
    • Neobsahuje bluetooth

Z touto GPS navigáciu som velmi spokojný.Má dobré funkcie,ktoré zaručujú luxus.Má velký a kvalitný displej,vdaka ktorému vždy prídem sa správne miesto.Na displeji je vidno všetko a to vždy.Má mapy skoro štátov z celej Europy,takže vašemu cestovaniu nič nebráni.Je hodná pre všetkých začiatočníkov,ale aj vodičov expertov,ktorý nepoznajú cesty v inom meste.Určite ludí,ktorí váhajú nad kupou poteší aj cena,lebo cena je perfektná a určite sa oplatí za tak nízku cenu mať perfektné funkcie a perfektnú GPS navigáciu.Je to super navigácia,ale neobsahuje bluetooth.Túto GPS navigáciu doporučujem každému vodičovi na ceste.

• presne a rychle reakcie na aktualnu polohu
    • mapy 42 krajin europy
    • Velky a prehladny display
    • Moznost vyuzitia pri geocachingu.

Pomer cena a vykon, takze nebolo o com sa rozhodovat.

• nevidím na ňom nič záporné

• jednoducha obsluha a vysoka kvalita
  • , zakúpené v PRESNE.sk

Je to krátka doba a test je objektívnejší pri viacerých dlhších jazdách.Tak sa nemôžem k navigácii ani subjektívne vyjadriť ale zatial sa mi pozdáva.

• Nová rada jednoúčelových navigácií TomTom ONE IQR prináša ešte kompaktnejšie rozmery a elegantný dizajn v čiernej farbe. Navigácia je vybavená novým držiakom EASYPORT ™, ktorý sa po sklopení ľahko vojde aj so zariadením do vrecka či puzdra. Najnovšie verzie softvéru a máp TomTom vo verzii 8 podporuje najnovšie technológie ako napríklad technológie IQ Route / IQ trasa či navádzanie jazdnými pruhmi. Funkcia IQ Road a jazdné pruhy boli doteraz dostupné len v najvyšších modeloch série GO a u série One sa teraz opätovne objavuje tiež. Pokročilé navigačné metódy a plánovanie trasy sa tak dostávajú do nižších modelov a nie sú už doménou iba luxusných a multimediálnych modelov GO ktoré majú omnoho vyššiu cenu .
    • Jednoduché a intuitívne ovládanie cez dotykový displej, všetko v slovenčine. Hlasová navigácia vo viac ako 30 jazykoch vrátane češtiny, čisté a včasné pokyny. 3D alebo 2D denné aj nočné zobrazenie. Výber trás - najrýchlejšia, najkratšia, bez poplatkov. Navigácia od domu k domu (podľa popisných čísiel). Automatické prepočítavanie pri opustení trasy. Obsahuje tisíce "Bodov záujmu" (napr. čerpacie stanice, reštaurácie, hotely atď). Hlasitosť zariadenia sa zvyšuje / znižuje s meniacou sa rýchlosťou vozidla preto sa niekedy nezlaknite.
    • Vyššia cena .

Kvalitná navigácia kto chce investovať .

• širokouhlý farebný displej
    • kvalitne zobrazené mapy krajín Európy
    • ľahké a presné ovládanie
    • elegantný a moderný dizajn
    • rýchlo skladný
    • vyššia cena

Napriek vyššej cene som s týmto produktom veľmi spokojný.Ponúka dokonale zobrazené mapy na širokouhlom takmer jedenásť centimetrovom farebnom displeji.Ľahká montáž a ovládanie.Ide o vkusný a moderný doplnok interiéru automobilu.Presná navigácia doplnená s obrázkami miest obchodov a čerpacích staníc.Ľahká orientácia.