Garmin Oregon 550

• , zakúpené v MP3.sk

• velmi dobry model
    • nic

velmi dobry model

V sucasnost je to asi top v danej kategorii, dnes idem geocachovat do terenu prvy krat, takze este nemam uplne vstupy, ale referencie od kolegov su vyborne.

• -výborná presnosť (väčšinou, po ustálení)
    • -mnoho výborných funkcií, prehľadné menu
    • -odolný voči vode, nárazom (vyskúšané mnohokrát)
    • -excelentný na geocaching
    • -napájanie tužkovými baterkami a dlhá výdrž
    • -slot na kartu: veľmi potrebná vec
    • -aj automobilový režim
    • -dostačujúca veľkosť displeja aj rozlíšenie
    • - mnohokrát sa mi stalo, že je nepresný pri jazde na bicykli, až po nejakej chvíli po zastavení sa spresní.
    • - stále málo odolný displej voči poškriabaniu (aj nechtom ho dokážete nechutne doškriabať), nutná fólia
    • - nepodporuje listingy kešiek s obrázkami (Geocaching)
    • - len 1000 užívateľských bodov (neviem prečo mi nechce automaticky archivovať po naplnení pamäte, hoci mám túto voľbu zapnutú)

Napriek nevýhodám, ktoré som popísal ide asi o tú najlepšiu vec čo môžte mať pre navigáciu pri turistike alebo Geocachingu. Trojosý kompas je výborný, hádzam by to chcelo ešte bluetooth pre upload gpx súborov bezdrôtovo. Ide o jeden z najdrahších turistických GPS ale vyplatí sa. Predtým som mal Oregon 300 a stratil som ho a ak stratím aj tento kúpim si ho opäť.

Určenie
outdoorové

Špičková outdoorová navigácia s 3" dotykovým displejom a vstavaným 3,2Mpix fotoaparátom. Na svojich potulkách prírodou oceníte systém presnejšieho určenia polohy WAAS, široké portfólio chytrých funkcií a kvalitné odolné prevedenie. Trasy môžete naplánovať v PC a preniesť do Oregonu cez USB kábel, alebo naopak odoslať do PC trasu už uskutočneného výletu a vykonať vyhodnotenie. Garmin Oregon 550 navyše môžete dovybaviť množstvom príslušenstva a rozšíriť možnosti jeho Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v MP3.sk

• velmi dobry model
    • nic

velmi dobry model

• -výborná presnosť (väčšinou, po ustálení)
    • -mnoho výborných funkcií, prehľadné menu
    • -odolný voči vode, nárazom (vyskúšané mnohokrát)
    • -excelentný na geocaching
    • -napájanie tužkovými baterkami a dlhá výdrž
    • -slot na kartu: veľmi potrebná vec
    • -aj automobilový režim
    • -dostačujúca veľkosť displeja aj rozlíšenie
    • - nepodporuje listingy kešiek s obrázkami (Geocaching)

• Množstvo funkcií,fotoaparát.Celkom rýchla odozva prístroja a presný dotykový displej.Preverená vode odolnosť.
    • Slabšia výdrž prístroja aj po zakúpení bateriek AA 2700 mAh.Nutnosť náhradných bateriek.

Odporúčam aj pre náročných turistov.