Najnovšie recenzie zo sekcie GPS navigácie

NAVITEL E707 Magnetic

NAVITEL E707 Magnetic

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 18. marca 2023

(naposledy upravené 18. marca 2023)

• Velky displej
  • Iba bazovy funkcie. Casto nie ukazuju a nie mozu naist adresu. Niemozem hladat po nazyvu. Napriklad punpa shell ale ju ako prechadzam ukazuje na mape. A takich vecej vela.

Overený zákazník Extreme Computers Marek Š

Garmin Drive 52 MT-S EU

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Pridané: 11. februára 2023

Zakúpený v MP3.sk

Mám ho.kratko tak ešte neviem dobré posúdiť kvalitu,ale.urcite je dobrý.

Mio Spirit 7670 Truck Full Europe

Mio Spirit 7670 Truck Full Europe

Helena Helena

Pridané: 25. januára 2023

• handsfree bluetooth
  • spoľahlivá navigácia v celej Európe
  • Dobre pozná slovenské cesty, lepšie ako mobilný telefón
  • režim veľkého auta, takže náš karavan

Za rok používania nás nikdy nesklamala a aktualizácie sú bezplatné. Režim nákladného auta pre veľké autá bol pre nás dôležitý, pretože máme karavan na dovolenky a je tam možnosť zadať výšku auta, hmotnosť atď. a nájde sa lepšia trasa.

Naitech G1075

Naitech G1075

Overený zákazník JSHOP Peter

Pridané: 7. januára 2023

Zakúpený v JSHOP

• Funguje ako má, je prehľadný
  • Príliš ostrý jas displeja, ktorý sa nedá viac stiahnuť, po zotmení ťahá oči

Overený zákazník BONMOTO.sk [email protected]

Pridané: 28. decembra 2022

Zakúpený v BONMOTO.sk

• Lifetime mapy, lifetime radary. Som s navigáciou velmi spokojný. Ci na motorku, ci auto je super. Je rychla a dobre naviguje
  • Zatiaľ som nenasiel
NAVITEL T505 PRO

NAVITEL T505 PRO

Overený zákazník ELU.SK Jozef

Pridané: 23. decembra 2022

Zakúpený v ELU.SK

• nemá nijakú

celé je to zlé ľutujem že som ho kúpil a horšie že ho nemôžem ani predať len vyhodiť

Overený zákazník motoquad.sk Majki

Pridané: 19. decembra 2022

(naposledy upravené 19. decembra 2022)

Zakúpený v motoquad.sk

Zatiaľ spokojnosť

Overený zákazník Alza.sk Alexander

Pridané: 23. novembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

Navigacia je super, po nastartovani sa nevypina ako niektore modely. Pocas jazdy nesklamala, dokazala vybrat vhodnu trasu aj pri zapche. Ma vela funkcii, pravidelnu aktualizaciu. Aktualizacia funguje jednoducho prostrednictvom wifi (super, netreba pripajat k ziadnemu pc). Svojou funkcnostou predcila aj drahsiu navigaciu, ktoru som pouzival predtym. Ovladanie je jednoduche, treba si vsak pozriet aj navod, tych funkcii je dost vela :). Displej reaguje na dotyk rychlo (toto je tiez jedna z veci, ktora na predoslej navigacii nesla dobre).

TomTom GO Basic 6` Europe, Lifetime

Overený zákazník MTBIKER shop Overený zákazník

Pridané: 16. októbra 2022

Zakúpený v MTBIKER shop

• spoľahlivosť
  • systém upínania - gumený úpon sa pretrhol, svojvoľne ; neviem aký problém by bol dodávať 3 gumičky, namiesto 2 ???
Garmin Drive Smart 66 MT-S EU

• Dobra navigacia

Overený zákazník tipa.sk Lajko

Pridané: 14. októbra 2022

Zakúpený v tipa.sk

• Lacný,lahké a dobre pracujúce.

Pre mňa ako dôchodcu, výborný pomer ceny a kvality. Mne to vyhovuje.

Carneo COMBO 9600

Carneo COMBO 9600

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 14. októbra 2022

• Súčasné nahrávanie prednej aj zadnej kamery, možnosť nainštalovať ktorúkoľvek navigačnú aplikáciu pre systém Android v závislosti od kompatibility ktorú ale zabezpečuje vývojár aplikácie a nie výrobca zariadenia. Prehrávanie videa.
  • Malé ikonky a text v navigačných aplikáciách. Nemožnosť kalibrovať mriežku ADAS. Menší display ako v predchádzajúcom modeli. Napriek maximálnemu vysunutiu kamery nedostatočná výška, takže sníma kapotu auta v pomere cca 20% obrazu.

Kúpené ako náhrada staršieho modelu 9500. Prvou nevýhodou bolo že zadná kamera staršieho modelu nie je kompatibilná so zadnou kamerou novšieho modelu, čiže pri výmene zariadenia je nutná demontáž starej a montáž novej zadnej kamery - kto to robil vie o čom hovorím. Nedá sa kalibrovať poloha ADAS mriežky a tak ak chcem aby tento systém plnohodnotne fungoval musím snímať aj prednú kapotu auta. Hlasitosť upozornenia ADAS je nedostatočná oproti hlasitosti celkovej, čiže tieto upozornenia sú tichšie. Grafika hlavného zobrazenia ponúka len dlaždice, pri staršom modeli to bol okrem dlaždíc aj čas, rýchlosť a smer jazdy a to bez nutnosti spustiť navigačnú aplikáciu. Ikonky a text v ktorejkoľvek navigačnej aplikácii sú aj napriek väčšiemu displeju oveľa menšie ako napríklad v mobile s menším displejom ako má toto zariadenie. Možno by pomohla možnosť zmeny veľkosti zobrazovania. Prehrávanie filmov a videa je pre vodiča zbytočnosť, možno je to dobré pre posádku auta, ale pustiť film sa dá aj v tablete, navigácia má fungovať ako navigácia a nie ako prehrávač videí. Počas jazdy potrebujem navigovať a nie pozerať film a po jazde tiež neostanem sedieť v aute aby som si film pozrel. Prekvapilo ma jednoduchšie nastavovanie základných funkcií (pripojenie WIFI, Bluetooth, jas...), čo je plus. Chýba tzv smartbox na pripojenie priamo a nie len cez zapaľovač (zariadenie ktoré stojí v Číne cca 2€, čiže výrobca by nemal mať problém kompatibilný smartbox k zariadeniu pribaliť), lebo zásuvka zapalovača je len jedna a ak chcete zároveň nabíjať aj telefón, tak už nemáte kde, avšak dobrá správa je že zariadenie pri použiťí kvalitného kábla v pohode funguje aj napájaním cez slot rýchlonabíjania auto nabíjačky z aliexpresu (otestované 12 hodín nepretržitej prevádzky pri takomto napájaní) ktorá v pohode potiahla ešte aj nabíjanie telefónu. Ostatné funkcie zariadenia sú buď rovnaké alebo horšie ako v staršom modeli.

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 12. októbra 2022

Zakúpený v OKAY.sk

super

NAVITEL G550

NAVITEL G550

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 3. októbra 2022

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• Cena, prislusenstvo
  • Ochrana pred dazdom miziva za dazda zatieklo pod display a navigacia zotala nefunkca (display nereagoval) nastastie do samotneho pristroja nezatieklo
TomTom GO Classic 6˝

TomTom GO Classic 6˝

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 24. septembra 2022

• Jednoduché ovládanie.

Odporúčam pre ostatných kupujúcich.

Overený zákazník tipa.sk Štefan

Pridané: 24. septembra 2022

Zakúpený v tipa.sk

• Všetko funguje tak ako sa pise

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25