TomTom Start 20 Europe Lifetime

Pamäťové karty
Rozmery
119 x 80 x 25 mm
181 g

• Super odporučam,jednoduche nastavenie a vždy ma doviedlo do cieľa bez problemov!!!

• cena / kvalita asi top

• Vyskúšal som ho do Talianska a späť. Je to dobrá navigácia môžem každému odporučiť.

So značkou TomTom som max spokojný splnil moje očakávania a veľké plus je doživotná aktualizácia máp. Uvažoval som aj nad inou značkou ktorú tu nechcem uviesť ( G ) ale po diskusii z inými ktorý mali ( G ) tiež prešli na TomTom. Dvôvod TomTom je jednoduchší, rýchlejší a presnejší. Som rád že som sa rozhodol pre túto značku naozaj je veľmi rýchla a presná.

Určenie
119 x 80 x 25 mm
181 g

Ocenenie

Produkt roku 2014 - Finalista

Či už idete po známych cestách alebo sa púšťate do nových končín, s navigáciou TomTom Start môžete cestovať bez obáv. Ide o najlepšie zariadenie vo svojej triede a jeho použitie je prekvapivo jednoduché. Na jeho väčšej obrazovke uvidíte vysoko kvalitné mapy a môžete sa spoľahnúť, že Vás bezpečne prevedie i zložitými križovatkami, takže vždy pôjdete s istotou.

TomTom GO Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi
Prehľadne ukazuje do ktorého jazdného pruhu sa máte pred križovatkou zaradiť, aby ste neprešli odbočku. I na tých najzložitejších diaľničných uzloch budete vďaka realistickému 3D znázorneniu križovatky v pohode a bezpečí.

TomTom GO Plug & Go

Ovládanie vášho zariadenia nemôže už byť jednoduchšie - stačí len zapojiť a poklepať na dotykovú obrazovku. Vďaka nášmu intuitívnemu užívateľskému rozhraniu vyrazíte na cestu naozaj veľmi rýchlo
Text to speech Hovorené názvy ulíc
Hlasové pokyny novo zahrnujú i názvy ulíc a umožňujú sústrediť sa plne na šoférovanie, aby ste s istotou poznali správnu odbočku.

TomTom GO QuickGPSfix™

QuickGPSfix™ skracuje čas potrebný k lokalizácií Vašej pozície cez GPS, takže na cestu môžete vyraziť omnoho rýchlejšie

TomTom GO Ekotrasy

Pokiaľ a po týchto palivovo úsporných cestách vydáte, ušetríte peniaze a znížite svoj vplyv na životné prostredie

TomTom GO Technológia IQ Routes™

Len spoločnosť TomTom používa skutočné údaje o rýchlostiach získane od miliónov užívateľov, aby presne vypočítala dobu, ktorú strávite na ceste. Berie do úvahy rušné hodiny, semafory… a dokonca i nákupne davy. Nezáleži na čase, technológia IQ Routes Vás vždy spoľahlivo informuje, kedy dorazíte na miesto

TomTom GO Rýchlostné radary TomTom

Zariadenie je vybavené predinštalovaným upozornením na stále rýchlostné radary. Pomôže Vám šoférovať bezpečnejšie a zodpovednejšie a zároveň ušetriť peniaze za pokuty pri prekročení rýchlosti

TomTom GO Pomoc! - ponuka pre prípad núdze

Vďaka informáciam o miestnych núdzových službách budete mať pomoc vždy na dosah ruky. Od nemocníc po cestnú asistenčnú službu - informácie, ktoré oceníte v každej lokalite

TomTom Start Kvalitná dotyková obrazovka s veľkou uhlopriečkou 4.3" (11 cm)

Kvalitná dotyková obrazovka prináša optimálny prehľad a pohodový zážito toho najjednoduchšieho možného ovládania

TomTom GO Integrovaný držiak

Praktický sklopný držiak je integrovaný do zariadenia, tak ho budete mať vždy po ruke. Držiak ľahko umiestníte na čelné sklo. Volteľná montážna podložka umožňuje zariadenie obrátiť a umiestniť na palubnú dosku, kde sa zobrazenie automaticky preklopí a získa správnu orientáciu.

Časté ciele
Jednoduchý prístup k vopred vybraným častým cieľom

Parkovací asistent

Pretože je funkcia Parkovací asistent k dispozícii po celú dobu cesty, môžete si vybrať, či chcete pri plánovaní cesty navigovať priamo k najbližšiemu parkovisku alebo nájsť parkovanie na trase - buď v blízkosti cieľového miesta alebo blízko aktuálnej pozície

MapShare Technológia TomTom MapShare™

Zanášajte opravy do svojich máp a udržujte svoje zariadenie svoje zariadenie neustále aktuálne
Záruka najnovšej mapy Záruka najnovšej mapy
Vyrazíte s najnovšou mapou - to Vám zaručujeme! Pokiaľ sa do 30 dní od prvého použitia zariadenia objaví nová mapa, môžete si ju bezplatne stiahnúť prostredníctvom aplikácie tomtom.com. Máte nárok stiahnúť len jednu mapu. Kvalitu našich máp neustále zdokonalujeme. Môže sa preto stať, že sa niektoré nové mapy do Vašeho zariadenia nevojdú. V takýchto prípadoch Vám ponúkame ku stiahnutiu podrobné Oblasti mapy. V zariadení môžete používať len jednú Oblasť mapy. Používanú oblasť však môžete kedykoľvek jednoducho a zadarmo zmeniť prostredníctvom aplikácie tomtom.com. Viac informácii nájdte na adrese www.tomtom.com/mapzones.

Bohatšie mapy

Na cestu sa vydáte vždy s najinteligentnejšími mapami. Rýchlostné profily technológie IQ Routes™ poskytujú najrýchlejšiu trasu v ľubovolnej dennej i nočnej dobe. Vďaka obsiahlym POI, ako sú telefónne čísla a otváracie hodiny, budete mať k dispozícií ešte viac informácií.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Skvelá masinka za super cenu
    • Lahko ovladatene menu
    • Dozivotna aktualizacia map
    • Vypnutie pristroja po vypnuti chodu automobilu
    • Perfektná grafika
    • Hlasové ovladanie halvne vo velkých mestach s názvami ulíc
    • Doinstalovanie jazykov hlasovej navigacie
    • žiadna strata GPS signalu v hustych a lesnych cestach
    • Upozornenie na nespevnenu cestnu komunikaciu a klzku cestu popripade hustotu premavky a radary

Pristroj som dostal ako darcek na vianoce bal som sa o prechod na tom tom navigaciu kedze do teraz som pouzival mio co sa tyka navigacie za cenu 100-120 e je to skvela kupa spolahlive navigacia ,skusal som ju do svajciarska aj po slovensku a mozem povedat prekonalo moje ocakavanie hlasenie radarov , hustotu premavky co ma najviac prekvapilo v rannych hodinach vypisovalo hlavne v krizovatkach mimo obci ze klzka cesta co ma dost prekvapilo popripade nespevnena vozovka s produktom som maximalne spokojný

• cena / kvalita asi top

• Kvalita za dobrú cenu

Dobrá navigácia v kompaktnom balení. Kvalitná značka.

• Výborna navigacia používam ju skoro dva roky,žiadny problem,spolahlivá,presná.Taktiež aktualizácia máp super.
    • Nič.

Odporúčam,pomer cena výkon.Mal som GPS inej značky,nechcem kritizovať.Táto je super.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Jednoduchy, robustny, lacny pristroj, ktory robi presne svoju robotu.

Hlavne sa nebat rezistivneho displaya, tie desne su uz uplne vpohode.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Ľahké ovládanie, zrozumiteľnosť.
    • Pri minulom tomto istom produkte mi v lete v batožinovom
    • priestore auta praskol bez vonkajšej príčiny display - boli však veľké horúčavy. Reklamovať som nemal odvahu, lebo už bolo
    • od nákupu viac ako 2 roky.

Obstojný, neviem koľko tento ďalší vydrží.........

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Použitý zatiaľ len raz,spokojnosť,jednoduché ovládanie

Spokojnosť,odporúčam

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Je tam to čo potrebujem. Super vecička za málo peňazí.
    • Trocha chaos keď som ho pripojil k pc. Slabý návod. Slabo reaguje na dotyk.

Nie je o čom. Je super. (Zatiaľ)