Navigon 70 Plus 43

• Grafika
    • ovladanie
    • Presnost a rychlost
    • Aktualnejsie upgrade map

Splnuje moje poziadavky, az na upgrade map ("cerstvejsie" aktualizacie).

• , zakúpené v EPICOM.sk

Asistent jazdných pruhov
Rozhranie
USB
160 g

Očakávate od svojho navigačného zariadenia širokú ponuku iba tých najlepších funkcií a možností? A pokiaľ možno od viacnásobného víťaza ocenení NAVIGON? Nový NAVIGON 70 Plus je výborným pomocníkom pre každého, kto strávi na cestách veľa času – nie však iba kvôli svojmu extra veľkému 5" displeju. Pri navigovaní si – s inovatívnym snímačom pohybu – užijete ešte viac komfortu. Zažite dynamickú animáciu trasy pred sebou s asistentom jazdného pruhu (Active Lane Assistant) – Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Navigon neodporúčam kúpiť a už vôbec dokupovať akékoľvek rozšírenia alebo nové mapy. Firma a servis sa chová absolútne neseriózne. Navigon - totálne nespoľahlivá navigácia a nekvalitné resp. nulové služby servisu!!!!!
    • VARUJEM PRED NAVIGONom!!!!

VARUJEM PRED NAVIGONom!!!!

• Grafika
    • ovladanie
    • Presnost a rychlost
    • Aktualnejsie upgrade map

Splnuje moje poziadavky, az na upgrade map ("cerstvejsie" aktualizacie).

• , zakúpené v EPICOM.sk

• perfektná navigácia
    • prehľadná obsluha
    • intuitívne nastavenie
    • nemám čo vytknúť

S navigáciou som spokojný. Spĺňa moje požiadavky. Pri prvom skúšaní som pravdepodobne naraz zadal viacej príkazov a došlo k zamrznutiu programu, ale po vybití batérie a opätovnom spustení fungovala perfektne. I v menšom Holandskom meste ma zaviedla presne na hotelové parkovisko. Porovnanie ceny a funkčnosti navigácie by som hodnotil ako nadpriemerné. Čo by som snáď navrhol na zlepšenie je, že by v balení mal byť aj podrobný návod a nie iba uložený v prístroji. Inak nie je prístroju čo vytknúť. K prístroju sa dá dokúpiť aj veľmi slušná doplnková výbava.