Mio Spirit 8500 Full Europe Lifetime

GPS prijímač
MediaTek MT3337E
Video a hudba

• Veľký displej

Odporúčal by som aj budúcim kupujúcim. Malým nedostatkom bolo, že v zásielke chýbal USB kábel a keďže som ho potreboval takmer hneď tak som to musel riešiť kompromisom a kúpiť v NAY.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
    ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).

Hlasová navigácia
RDS-TMC
GPS prijímač
MediaTek MT3337E
Video a hudba

Spirit 8500 je navigácia nabitá praktickými funkciami, ktoré Vám svojou všestrannosťou dajú istotu pri cestovaní. Nikdy Vás nič nezaskočí, pretože budete mať najaktuálnejšie mapové podklady po celú dobu životnosti prístroja. Mapa obsahuje aj databázu radarov s doživotnou aktualizáciou, takže si ušetríte peniaze u nahlásených stacionárnych meraní. Prehľadnú orientáciu vám potom uľahčí veľký širokouhlý displej s 6.2 "uhlopriečkou.

Základná charakteristika:

• 6.2 "dotykový displej.
  • Mapy celej Európy (44 krajín) + doživotná aktualizácia máp (maximálne 4x ročne).
  • Slot pre MicroSD kartu, nie je súčasťou balenia !!
  • "Nájdi moje auto" - uložením súradníc ľahko nájdete svoje vozidlo.
  • Plánovač výletov - nastavením bodov na trase a pridaním priorít navigácia vytvorí ideálne trasu.
  • Režim pre chodcov - choďte pešo aj na miesta, ktoré sú pre autá neprípustná.
  • Výber z trasy na jednej obrazovke.
  • Navigácia v tuneli - simulácia na základe vašej rýchlosti pre lepšiu orientáciu v miestach signálu GPS.
  • Ovládací softvér MioMore Desktop.
  • Uhlopriečka [palce]: 6.2
  • Maximálne rozlíšenie: 800 x 480
  • Funkcia GPS: Doživotná aktualizácia máp, Obsahuje okrem máp ČR aj mapy európskej, Parkovací asistent (vyhľadanie parkovisko v mieste dojazdu), Databáza radarov
  • Šírka [mm]: 173.1
  • Výška [mm]: 101.5
  • Hĺbka [mm]: 17.7
  • Hmotnost [g]: 275

2zákazníci neodporúčajú produkt

• veľký displej
    • rýchle načítanie máp, hlásenie radarov
    • všetko v slovenčine
    • veľké tlačidlá
    • rýchlo chytá GPS signál
    • plánovanie trás a ďalšie super funkcie

veľký displej
    rýchle načítanie máp, hlásenie radarov
    všetko v slovenčine
    veľké tlačidlá
    rýchlo chytá GPS signál
    plánovanie trás a ďalšie super funkcie

(značka)

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
    Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).

• veľký displej
    • rýchle navádzanie, prepočítavanie a nájdenie trasy
    • jednoduché menu
    • veľa bodov záujmov, všetky reštaurácie okolo
    • nájde parkovanie v cieli

Aktualizácie sú doživotne zadarmo, takže nie je čo riešiť, tá navigácia v aute, čo máme zabudovanú, chcela tri stovky eur ročne. Toto je zadarmo a doživotne, radary tiež.

(značka)

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.

• Jednoduché ovládanie
    • Vjazd a výjazd z kruhového objazdu

Cena, displej, ovládanie dobré.
    Že sa nedajú náisť adresy bez orientačného čísla to som tu už písal.
    Ďalším nedostatkom je že keď vchádzate do kruhového objazdu a chcete ho opustiť npr. na treťom výjazde navigácia vám oznámi odbočte vľavo. V tom momente je to holý nezmysel preto že do kruháča sa vchádza vpravo a opúšťa sa na prvom, druhom, treťom ...... výjazde. Ak by na ľavej strane boli dva výjazdy treba jeden alebo dva krát obísť kruháč tak potom vám konečne oznámi koľkým výjazdom v poradí mate tento kruháč opustiť. Mám zapožičanú navigáciu GARMIN nuvi55LM. Táto nemá problém so žiadnou adresou a navigácia na kruháči je bezproblémov a oznámi vám ktorý výjazd v poradí máte použiť. Pred pár dňami som bol v Bratislave a chcela ma poslať do jednosmerky do protismeru. Možno časom zmením doporučenie pre túto navigáciu čas ukáže.

• Nevie naisť adresu.

Nevie naisť adresu podľa popisného čísla ale len podľa orientačného čísla. Pokiaľ adresa nemá orientačné číslo je to smola. Zavedie vas len do ulice a potom zaparkovať a hladať peši vizualne.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
    ad ČÍSLA POPISNÉ - nielen v roku 2020, že podľa dodávateľa mapových podkladov máme 100% pokrytie číslami popisnými v ČR i v SK. Musíte skrátka poznáte popisné číslo, niekedy nestačí len orientačné. A aj tá máme pomerne dobre zmapované. Ani v roku 2017 si dovolím tvrdiť, že pokrytie číslami popisnými nebolo a nemohlo byť menej. Prosím pravidelne aktualizujte svoje mapové podklady a prípadne nám napíšte, keby bol nejaký problém.

• Doživotná aktualizácia máp

Kúpené na odporúčanie. Odporúčam aj ja. Som spokojný. Doživotná aktualizácia máp a ich prehľadnosť je pre mňa najdôležitejšie.

• Dobre

Zatiaľ ju mám chvíľu, tak uvidíme.

Ďakujeme, tím MIO

Okamžite prepočítaná nová trasa, keď idem inak, nemusím tak dlho čakať či blúdiť.

• Rýchla reakcia
    • Alternatívne navigačné cesty na výber

Po cca 2 hodinách jazdy ma navigácia upozorňuje, či si nedám krátku prestávku. :)

• najaktuálnejšie mapy
    • rýchla reakcia

Nevedela som, ako presne v zariadení aktualizovať mapy, tak som zavolala na informačnú linku Mio a so všetkým mi pomohli, takže veľká spokojnosť.