Mio Spirit 487u Lifetime

nema signal

neaktuálné mapy

Určenie
automobilové

Skvelá navigácia s funkciou Learn Pro, ktorá spoznáva štýl jazdy vodiča a tomu prispôsobuje výber trasy, vrátane odhadovaného času príchodu do cieľa. Optimálny výpočet na určenie rýchlejšej a úspornejšej trasy zabezpečuje funkcia Smart Routes, ktorá na plánovanie cesty využíva informácie zozbierané od miliónov vodičov. Parkovanie s novými navigáciami Mio je stále jednoduchšie. Nový parkovací asistent automaticky zobrazuje zoznam parkovacích miest v blízkosti cieľa a jedným Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

4zákazníci neodporúčajú produkt

• nepozná psč

pemer cena -kvalita za málo penazí málo muziky

• ukazuje nepresns

nema signal

neaktuálné mapy

• , zakúpené v HEJ.sk

S navigaciou MIO sme vždy spokojny na dlhšiu trasu vyskušame o par tyzdnov

• Praktické a pevné uchytenie na sklo
    • Cena za doživotnú aktualizáciu máp
    • Užívateľské menu celkom prehľadné
    • Možnosti trasy na výber
    • Čas dojazdu, vzdialenosť a tieto podobné informácie sú na hlavnej strane všetky.
    • Nepresné mapy. Po ceste prvej triedy (ktorú som poznal) mi znel príkaz na otočenie o 180°, napriek tomu, že som šiel správne, navigácia išla kdesi po lúke!?
    • Navigácia na presnú adresu nefunguje. Nevie nájsť nieže popisné čísla na ulici, ale ani celú ulicu v meste (napr. Bardejovská ulica v Prešove - pozor v Prešove nie v Ľuboticiach!!!), menšie obce a pod.
    • Veľmi komplikovaná a pomalá aktualizácia máp

Som nespokojný a pokúsim sa to riešiť

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobry produkt za dobru cenu
    • ziadne

odporucam

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Dobrá cena
    • Software miomap
    • Nedodávajú usb kabel ani sietovú nabíjačku.

Mal som aj pred týmto navigaciu mio a bol som spokojný pokiaľ mi nespadla na zem :(
    Ale určite s iným softwarom. Dal som si do toho hneď Igo a spokojnost.
    Nepoznám ine navigácie, tak nemôžem porovnávať.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• jednoduché a prehľadné ovládanie
    • zatiaľ som nenašiel

odporúčam pre bežného používateľa

• , zakúpené v HEJ.sk

• je to moja prvá navigácia, nemám čo vytknúť, zatiaľ vyskúšaná len na Slovensku a bez problémov.
    • Dobrý pomer cena - kvalita najmä vzhľadom na doživotnú aktualizáciu máp. 4,3" veľkosť displeja je úplne postačujúca.