Garmin nüvi 57LM

dobra navigacia za slusnu cenu, dozivotna aktualizacia map

• jednoduchá manipulácia
    • zatiaľ neviem

- výber kvôli cene a funkciám
    - neviem prečo, ale v Maďarsku nás raz poslala do slepej uličky, vrátili sme sa, lebo sme si mysleli, že sme spravili chybu a opäť nás tam chcela poslať, museli sme sa spýtať miestnych a potom to už bolo O.K., asi ju musím aktualizovať.

• spokojnost

Pamäťové karty
180 g

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Finalista

Auto navigácie, jasný dotykový farebný displej s uhlopriečkou 5" a duálnou orientáciou je ľahko čitateľný a poskytuje všetky informácie dôležité pre vašu pohodlnú a bezpečnú jazdu. Bezplatná aktualizácia máp počas celej životnosti zariadenia cez softvér Garmin Express. Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, hlasová navigácia v slovenčine a používateľská príručka v slovenskom jazyku. Súčasťou je prísavkový držiak do auta.

• Finalista súťaže ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v mobilonline.sk

• neviem

lacna a dobra navigacia

• cena, vykon
    • zatial nic

produk je dobry na moje naroky vyhovuje

• , zakúpené v Shoppie.sk

Zatiaľ spokojný mám ho 2 týždne.

• som apokojny

ok

• , zakúpené v DATART.sk

• Základná verzia GPS, jednoduchá a prehľadná manipulácia, pre moje potreby bohato stačí.
    • Mal som staršiu navigáciu Garmin s už neaktuálnymi mapami. Doživotná aktualizácia stála takmer toľko ako tento nový prístroj.
    • Zatiaľ nič.

Kvalitná značka, kvalitný produkt bez zbytočného nadštandardného vybavenia. Pre moje potreby úplne postačuje.

• prehlad a cena

super