Garmin nüvi 55LM CE Lifetime

Hlasová navigácia
Asistent jazdných pruhov
180.1 g

• - dobrá manipulácia a jednoduché zadávanie cieľa
    • - pri návrate tou istou cestou, stači presunúť vychodiskový bod za konečný a tým sa nemusí nastavovať cieľová stanica
    • - dobré mapové pokrytie
    • - bol som s tou navigáciou aj v zahraničí a doviedla ma presne na konkretnú adresu, bez zbytočného blúdenia
    • - zatiaľ o nevyhodách neviem

- kvalitná navigácia k pomere cená a výkon
    - Garmin má servis na Slovensku, ostatné navigácie iných značiek sa musia posielať mimo územie Slovenska
    - dobré mapové pokrytie Slovenska
    - Garmin 55 LM patri už medzi tú strednú triedu
    - funguje podľa mojích predstav
    - tento produkt som si vybral hlavne kvôli dobrému mapovému pokrytiu územia Slovenska
    - tento produkt sa hodí pre všeobecné

180.1 g

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Víťaz
Produkt roku 2014 - Finalista

Navigácia GARMIN nüvi 55LM umožňuje presne naplánovať vašu cestu a dostať sa tak včas na požadované miesto. Iste oceníte aj možnosť pridať si do požadovanej cesty body záujmu a aj to, ako dlho sa na nich plánujete zdržať. Navigácia presne vypočíta, aký časový limit bude potrebný, a vy už nedorazíte na žiadnu schôdzku neskoro. A ak je na ceste nečakaná obchádzka - žiadny problém, navigácia prepočíta ďalšiu cestu a ide sa ďalej. Navigáciu môžete používať nielen po cestách po celej Českej republike a na Slovensku, ale aj v ďalších 21 štátoch strednej a západnej Európy. Ak sa neradi pohybujete po mestách alebo veľkých mimoúrovňových križovatkách, je pre vás navigácia GARMIN nüvi 55LM CE Lifetime to pravé. Vďaka rozšírenému asistentovi jazdných pruhov vás bude presne navigovať a vy už nikdy nezablúdite.

2zákazníci neodporúčajú produkt

- dobré mapové pokrytie Slovenska
    - Garmin 55 LM patri už medzi tú strednú triedu
    - funguje podľa mojích predstav
    - tento produkt sa hodí pre všeobecné

• Víťaz súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• cena,ovladanie,

odporučam

• 1. Slovenská jazyková lokalizácia.
    • 2. Pri jazde tunelom alebo v noci sa automaticky prepne farebnosť na transparentnejšie zobrazenie.
    • 1. Extrémne slabá batéria, v zásade zariadenie musí byť stále na nabíjačke. Pol hodina mimo nabíjačku zariadenie úplne vybije.
    • 2. Zameranie po štarte je pomalé, čo je otravné.
    • 3. Ak Vám slnko svieti odzadu alebo zboku dovnútra auta na displej, stane sa displej nečitateľným a teda zariadenie nepoužiteľným.
    • 4. Po necelom roku zariadenie "odišlo". Po zapnutí biela obrazovka a nešlo s tým pohnúť. Aspoň to Nay Elektrodom uznal ako chybu a vrátil peniaze.

Zariadenie nie je nič moc. Kým zachytí signál po zapnutí, tak to istú dobu trvá, čo nie je nič príjemné. To je však len drobná vada. Nečitateľný displej pri svetle je oveľa horší nedostatok. Neohovoriac o fatálne nedostatočnej baterke. Tá sa dokáže vybiť za pol hodinu, takže budete mať zariadenie stále na nabíjačke. Kvalita máp je celkom v pohode, na tú sa sťažovať nemôžem. Nehovorím, že firma Garmin robí zlé produkty, no treba siahnuť po vyšších triedach. Tento produkt patrí jednoznačne k "low end". Vyhnite sa mu, pridajte si 50 Eur a kúpte si skutočne niečo poriadne.

• Je to vyborna vec ktora velmi pomoze

Tovar ktory mi bol dodany som vyskusala a som velmi spokojna

• mal som Garmin 205, no táto je úplne super, doživotná aktualizácia máp (mám ju krátko, ešte som sa nepresvedčil)
    • slabá výdrž batérie

maximálna spokojnosť

• .

• Vyzera pekne
    • Dlhsie trva nacitanie signalu (testoval som v BA)
    • Nepytalo sa ma ci chcem ist po dialnici aj ked som jej to zadal ze sa ma pytat
    • Zastarany displej (nema multitouch)

Kvoli slabemu GPS chipu som ju vratil lebo v meste trva aj 5 minut kym vas zameria. Objednal som si drahsi model nuvi 2589 a s tym som mega spokojny. Avsak ak vam nevadia vyssie uvefene pozitiva tak ju berte, lepsia ako navigacia v telefone

• dobrý signál doviedla ma presne na miesto
    • neviem

som spokojný

• - stačia mapy str. europy
    • - jednoduchá obsluha
    • - kvalitou vyhovuje