Garmin nüvi 2455LMT

• -Je to GARMIN
    • -Doživotná aktualizácia máp
    • -Šikovný stojan v obale
    • - Na GPS šikovný displej
    • - Možnosť počúvať hudbu , ukladať foto a podobne .
    • -Dotykové tlačidlá reagujú bez problémov .
    • - Kalkulačka , prevod mien , budík a iné super aplikácie kt. bežný uživateľ privitá .
    • -krátky USB kábel
    • -V balení nie je nabíjačka do zástrčky , je potrebné si zakúpiť adaptér , ale bol som o tom informovaný (Ale to už má snáď každá rodina v domácnosti )
    • - Návod som v balení mal len v CZ jazyku (niekomu to može prekážať )

Zakúpil som si ju pred nedávnom no je to Výborne GPS . Zavedie ma tam kde je potrebné.
    Určite je lepšie si zakúpiť kvalitnú značku hoci s príplatkom ako nejakú hovadinu za pár eur ktorá ma naviguje do vody !
    No čo ma trošku naštvalo je velmi krátky usb kábel keď som ho pripojil k adaptéru , tak som musel sedieť pri zástrčke ak som s GPS chcel pracovať .Ale nie je to nič závažné.
    Odporúčam každému kto záujem o kvalitné GPS s doživotnou aktualizáciou máp a tomu , kto nechce byt navigovaný niekde do poľa . Myslím si , že v tejto cenovej kategorií nemá konkurenciu a určite budem odporúčať tento tovar každému .

• , zakúpené v Gigastore

• Zatial bezproblemov, za danu sumu - vyborný !
    • Neviem - zatial.

Za dostupnú cenu vinikajúci prístroj.

Určenie

• Použitie prístroja: automobil
  • Rozhranie: MicroSD, 1 x USB 2.0
  • Bluetooth: Nie
  • Mapy: Európa
  • Verzia jazyka hlasovej navigácie: poľská
  • Verzia jazyka menu: poľská
  • Funkcie / vlastnosti navigácie: cestovný asistent, vyznačenie alternatívnej trasy, funkcia doprava, pohľad mapy 2D
  • Obsah balenia: autonabíjačka, Držiak do auta

• -Je to GARMIN
    • -Doživotná aktualizácia máp
    • -Šikovný stojan v obale
    • - Na GPS šikovný displej
    • - Možnosť počúvať hudbu , ukladať foto a podobne .
    • -Dotykové tlačidlá reagujú bez problémov .
    • -krátky USB kábel
    • - Návod som v balení mal len v CZ jazyku (niekomu to može prekážať )

• , zakúpené v Gigastore

• Zatial bezproblemov, za danu sumu - vyborný !
    • Neviem - zatial.

Za dostupnú cenu vinikajúci prístroj.

• predplatné mapy

nie je problém

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v HEJ.sk

este sme ho nevyuzili na dlhu vzdialenost ale zatial sme spokojny.

• prehladne menu

skvely produkt za rozumnu cenu

• som spokojný

odporučím ho aj priateľom a známym

• , zakúpené v Shoppie.sk

• nemem ju dlho ale je lahka obsluha a dora viditelnost zatial spokojny
    • niesu ziadne nepostrehol som zatial

vrelo odporucam a je to velmi vyhodne mat mapy stale aktualizovatelne zdrm

• Nízka cena
    • Kľukaté cesty
    • Vodí po štvrťotriednych cestách

Nie je príliš spolahlivý.