Garmin Drive 52 MT-S Lifetime EU

400 g

kvalitni zobrazeni map

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Išlo mi hlavne o doživotnú aktualizáciu máp. Mal som staršiu navigáciu tiež Garmin, ktorá po 15 rokoch doslúžila, tak som chcel noší výrobok.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

S produktom, Garmin Drive 52 MT-S Lifetime EU ,som spokojný.

400 g

Jednoduchá GPS navigácia s 5.0" displej s duálnou orientáciou. Predinštalovaná detailná mapa Európy s doživotnou aktualizáciou máp. Funkcia výstrah pre vodičov, ktoré obsahujú upozornenia na nebezpečné zákruty, zmeny rýchlosti, varovania pri únave, varovania na školské zóny a ďalšie. Nájdite nové a populárne reštaurácie, obchody a ďalšie s databázami Foursquare a tripadvisor.

AKCIA! K produktu 1x Hygienické ochranné rúško v ochrannom obale.

Pozri rúško

Všetky produkty v akcii.

kvalitni zobrazeni map

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

S produktom, Garmin Drive 52 MT-S Lifetime EU ,som spokojný.