GoClever Navio 520

Rozlíšenie displeja
480 x 272
3D zobrazenie

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• dobrá cena a kvalita, mal som predtým TOM TOM a je to porovnateľné, iba že TOM TOM bol rádovo drahší.

Tento produkt som si vybral ako náhradu za TOM TOM navigáciu, troška som sa bál, neznáma značka, ale cena bola dobrá a tak som to kúpil, neľutujem.Ovládanie je troška iné, ako u TOM TOMe, ale je to iba o zvyku a všetko potrebné tam je. Je tam aj upozornenie na prekročenie rýchlosti, ukazuje to radenie do pruhov. Zatiaľ som spokojný, skúšal som ho, mám ho iba chvíľu, ale zatiaľ ma vždy doviedol, kam som potreboval. Spokojnosť.

• perfektný, ľahko manipulatívny

jadnoduche nastavenie

Rozlíšenie displeja
480 x 272
3D zobrazenie

Moderná GPS navigácia o veľkosti palcov je najlepší spôsob, ako sa bezpečne a rýchlo dostať do cieľa. Navigácia Navio 520 ponúka mapy celej Európy. GoClever Navio 520 je vybavený pokročilým systémom GPS. To umožní rýchlu a presnú identifikáciu polohy aj pri nízkej úrovni signálu. Displej a výbavaDisplej s rozlíšením 480 x 272 px umožňuje presné rozpoznanie podrobností mapy pri zachovaní malého a praktického formátu.Má vysoký jas a svieti pomocou LED diód.Navigačné zariadenie je vybavené procesorom Mstar MSB2531 800 MHz- Cortex A7, čiže sa jedná o spoľahlivý a kvalitný produkt.Veľkorysá pamäť 128 MB je postačujúca pre pohodlné používanie a uloženie všetkých máp Európy, tú však ešte viete rozšíriť o pamäťovú kartu s kapacitou 8GB. GoClever Navio 520 disponuje lítium- polymérovou batériou o kapacite 950 mAh a jej nabíjanie prebieha prostredníctvom mini USB portu. Multifunkčné a multimediálne zariadenieZariadenie možno použiť aj na rôzne druhy zábavy.Vo svojom voľnom čase môžete počúvať svoju zbierku CD alebo sledovať filmy.Má vstavaný prijímač Mstar GPS MSR2112 a aplikácie ako sú ebook, foto, audio pre 3,5 mm jack konektor či video. Všetky multimediálne súbory je možné uložiť na kartu microSD.Ďalšie funkcie: Asistent jazdy, POI, 3D budovy, informácie o rýchlostných limitoch, aktuálne základne foto radaru.Ponúkané údaje:takmer 10 000 000 ulíc s číslami domov9 000 000 km ciestviac ako 1 500 000 POIdatabáza poštových smerov presné mapy krajín Európy

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• perfektný, ľahko manipulatívny